Pokoje

Villa Masoneria oferuje 5 rodzai pokoi

  1. pokoje jednoosobowe
  2. pokoje dwuosobowe typu twin
  3. pokoje dwuosobowe typu double
  4. pokoje trzyosobowe
  5. Apartament

Pokój jednoosobowy

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pokój dwuosobowy

Twin

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Double

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wyposażenie

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Łazienki

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Gustownie urządzone pokoje w zabytkowej kamienicy łączą w sobie klimat minionej epoki z nowoczesną funkcjonalnością. Wyposażone są w komfortowe łóżka dla par, pojemne szafy oraz dogodne biurka dla tych, którzy goszczą w Łodzi w sprawach biznesowych. Do każdego pokoju przynależy przestronna łazienka z pełnym węzłem sanitarnym wyposażona w ręczniki kąpielowe.


Apartament:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli od pokoju hotelowego wymagasz luksusu jak w Twoim własnym domu to nasza Villa jest jedynym miejscem, które spełni Twoje oczekiwania.
Apartament … jest szyty na miarę prawdziwego masona. W jego przestronnym wnętrzu sięgającym ponad trzech metrów główną rolę gra ogromne łoże małżeńskie, które pozwoli Ci wypocząć po pełnym dniu wrażeń. Twoje ubrania mogą rozgościć się w pojemnej szafie, a Ty przygotować się do wielkiego wyjścia przed elegancką toaletką. Apartament wyposażony jest również w wygodną sofę, która w 5 minut może stać się dodatkowym łóżkiem dla Twoich pociech. Jak na sypialnię dla prawdziwego masona przystało nie mogło zabraknąć kominka, który w zimowe wieczory stworzy domowy przytulny klimat. Do apartamentu przynależy również osobista łazienka, w której możesz wziąć poranny prysznic, a wieczorem urządzić kąpiel w Wanie przy świecach niczym w 5 gwiazdkowym hotelu.